Biebrzański Park Narodowy

W niedalekim sąsiedztwie Gminy Grajewo znajduje się jeden z najpiękniejszych w Polsce parków - Biebrzański Park Narodowy. Park został powołany w celu ochrony roślinności bagiennej i torfowiskowej oraz zamieszkującej je zwierzyny. Na turystów czeka bogata oferta ścieżek spacerowych, rowerowych i edukacyjnych, a każdej z nich towarzyszą zapierające oddech widoki.

15 Nov 2021

Malechowo -o wszystkim i dla wszystkich z Gminy Malechowo

Ważne info!
Strona internetowa Gminy Malechowo widniała poprzednio jako malechowo.pl/499-informator.htm. Odtąd jest to strona nowa i samodzielna, znajdziesz ją po prostu pod adresem: www.malechowo.pl.

Co się zmieniło poza adresem IP? Absolutnie nic! Tutaj nadal dowiesz się o najważniejszych wydarzeniach z życia gminy, czyli aktualnościach. Tu zaczerpniesz bogatą wiedzę na temat samej gminy. W jednym miejscu będą również wszelkie dane kontaktowe, niezbędne formularze czy informacje o urzędach, stowarzyszeniach etc. I to nie wszystko! Nie tylko każdy z gminy znajdzie tu coś dla siebie, ale również osoby niezwiązane z tym terenem, do czego serdecznie zapraszamy. Gmina Grajewo i dla Gmina Malechowo. Wszystko, o wszystkich i NIE TYLKO dla wszystkich z gminy.