Gmina Malechowo

Gmina Malechowo to urokliwe miejsce na Równinie Słupskiej i Wysoczyźnie Polanowskiej. Gminę pokrywają tereny rolne, które wynoszą aż 60%, natomiast tereny leśne zajmują jedynie 31% obszaru gminy. Nie mniej, jest to na pewno miejsce, które warto odwiedzić myśląc o wakacjach, czy wypadzie na weekend. Chociażby po to, aby popływać kajakiem po pięknej rzece Grabowej.

5 Dec 2018

Malechowo -o wszystkim i dla wszystkich z Gminy Malechowo

Ważne info!
Strona internetowa Gminy Malechowo widniała poprzednio jako malechowo.pl/499-informator.htm. Odtąd jest to strona nowa i samodzielna, znajdziesz ją po prostu pod adresem: www.malechowo.pl.

Co się zmieniło poza adresem IP? Absolutnie nic! Tutaj nadal dowiesz się o najważniejszych wydarzeniach z życia gminy, czyli aktualnościach. Tu zaczerpniesz bogatą wiedzę na temat samej gminy. W jednym miejscu będą również wszelkie dane kontaktowe, niezbędne formularze czy informacje o urzędach, stowarzyszeniach etc. I to nie wszystko! Nie tylko każdy z gminy znajdzie tu coś dla siebie, ale również osoby niezwiązane z tym terenem, do czego serdecznie zapraszamy. Gmina Grajewo i dla Gmina Malechowo. Wszystko, o wszystkich i NIE TYLKO dla wszystkich z gminy.