Strona internetowa Gminy Malechowo

Gmina Malechowo z zachodniej strony styka się z Niemcami, od północy z Morzem Bałtyckim. Na jej terenie znajdują się popularne miasta, takie jak Szczecin, Słupsk. Malechowo jest siedzibą całej gminy. Gmina działa bardzo sprawnie i posiada bardzo ciekawą, pełną ważnych informacji stronę internetową, dzięki której mieszkańcy gminy mogą czuć się doinformowani i bezpieczni.

13 Sep 2018

Malechowo -o wszystkim i dla wszystkich z Gminy Malechowo

Ważne info!
Strona internetowa Gminy Malechowo widniała poprzednio jako malechowo.pl/499-informator.htm. Odtąd jest to strona nowa i samodzielna, znajdziesz ją po prostu pod adresem: www.malechowo.pl.

Co się zmieniło poza adresem IP? Absolutnie nic! Tutaj nadal dowiesz się o najważniejszych wydarzeniach z życia gminy, czyli aktualnościach. Tu zaczerpniesz bogatą wiedzę na temat samej gminy. W jednym miejscu będą również wszelkie dane kontaktowe, niezbędne formularze czy informacje o urzędach, stowarzyszeniach etc. I to nie wszystko! Nie tylko każdy z gminy znajdzie tu coś dla siebie, ale również osoby niezwiązane z tym terenem, do czego serdecznie zapraszamy. Gmina Grajewo i dla Gmina Malechowo. Wszystko, o wszystkich i NIE TYLKO dla wszystkich z gminy.